Oferta

SKUP SAMOCHODÓW SPRAWNYCH

Chętnie kupimy auta  osobowe i dostawcze w dobrym lub bardzo dobrym stanie . Każda marka i model jest w naszym zainteresowaniu . Samochody sprawne zadbane w stanie dobrym lub bardzo dobrym – to za te auta płacimy najwięcej.

SKUP AUT SKORODOWANYCH I ZNISZCZONYCH

 W  naszej ofercie znajduje się również skup samochodów zniszczonych lub skorodowanych  Każda marka i model. Jesteśmy zainteresowani nie tylko samochodami posiadającymi lekkie uszkodzenia, ale oferujemy także współpracę właścicielom nawet bardzo zniszczonych aut

SKUP AUT POWYPADKOWYCH

Wśród oferowanych przez naszą firmę usług każdy klient może znaleźć opcję dotyczącą samochodów powypadkowych. Oznacza to, że sprzedaż auta, które brało udział w wypadku nie jest już żadnym problemem. Jesteśmy zainteresowani zakupem każdego samochodu, który może posiadać nawet liczne efekty takich wypadków w postaci uszkodzeń. Dla nas nie jest to żadne ograniczenie, dlatego polecamy się wszystkim właścicielom powypadkowych pojazdów.

SKUP AUT BEZ PRZEGLĄDU I WAŻNEGO UBEZPIECZENIA

Nasza firma doskonale zdaje sobie sprawę, iż wielu właścicieli posiada samochody, które nie posiadają ważnych badań technicznych oraz nie posiadają ubezpieczenia. Dla naszej firmy to żaden problem. Kupujemy pojazdy bez przeglądu a także bez aktualnej polisy ubezpieczeniowej.

SKUP AUT USZKODZONYCH MECHANICZNIE

Na co dzień nawiązujemy współpracę z licznymi klientami posiadającymi auta uszkodzone mechanicznie. Prowadząc od długiego czasu firmę skupującą samochody możemy poszczycić się dużą wiedzą oraz doświadczeniem w szerokim zakresie. Samochody z uszkodzonym silnikiem lub uszkodzoną skrzynią biegów czy też uszkodzonym zawieszeniem są w naszym zainteresowaniu.  

Profesjonalny Skup Samochodów. Kupujemy auta na terenie Warszawy i okolic.